آرشیو لـ فروردین, ۱۳۹۲

سعید آذری در گفتگو با خبرگزاری ایسنا : نباید کار به اینجا می‌رسید!/ وزنه‌بردارها جوانی کردند

ملی‌پوش اسبق وزنه‌برداری و مدیرعامل سابق باشگاه ذوب‌آهن معتقد است، رییس فدراسیون وزنه‌برداری نباید می‌گذاشت کار به شکستن حرمت‌ها برسد و نشان داد توانایی مدیریت بحران را ندارد.

سعید آذری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: خیلی متاسف شدم که این وقایع را از طریق رسانه ملی دیدم. متاسفانه حرمت هر دو طرف یعنی مربی و ورزشکار شکسته شد. اعتقادم این است که پیش از آن که کار به این جا برسد، باید این قضیه مدیریت می‌شد که این کار به توانمندی‌های مدیریت عالی فدراسیون برمی‌گردد و ۱۰۰ درصد آقای رضازاده از این تنشی که بین سرمربی و وزنه‌بردارها وجود داشته، مطلع بوده است. بنابراین باید قبل از آن که اتفاقی رخ می‌داد، با برگزاری جلسه‌ای مشترک به یک نقطه‌نظر مشترک می‌رسیدند. (ادامه مطلب…)

LinkedInFacebookTwitterGoogle+DiggEmail

سعید آذری در گفتگو با روزنامه آرمان : سازمان‌های غیر رسمی‌علیه مدیران ورزشی موفق توطئه می‌کنند

 آرمان- طاها محمدی: مدیران موفق در ورزش ایران کم نبوده اند٬ مدیرانی که با استفاده از ابزارهای مدیریت موفق توانستند نتایج خوبی بگیرند اما پس از مدتی از روند مدیریتی کنار گذاشته شدند و پس از رفتن آنها خلا حضورشان بیشتر به چشم می‌آید. باشگاه ذوب آهن یکی از باشگاه‌هایی است که طی چند سال در تمام مجموعه‌هابه خصوص فوتبال عملکرد خوبی داشت اما دوسال است روند نزولی شدیدی را به خود می‌بیند. سعید آذری مدیری جوان است که دوران موفقی را در مجموعه ذوب آهن سپری کرد و مدتی است از مدیریت ورزش دور مانده است. با او درباره روند فعلی مدیریت فوتبال به عنوان پرطرفدارترین ورزش در ایران هم کلام شدیم. گفت‌وگوی او با آرمان را در زیر می‌خوانید.

چند روز پیش علی کفاشیان از رفتن حرف زده بود و خودش پیشنهاد انتخابات زودرس داده بود. چرا مدیرانی به این سبک و سیاق که آشنایی با آن حوزه را ندارند وارد جریان می‌شوند که پس از مدتی که نتوانستند کار کنند به این شکل بخواهند بروند؟ (ادامه مطلب…)

LinkedInFacebookTwitterGoogle+DiggEmail

Sponsored By

>کلیه حقوق مادی و معنوی برای وبسایت سعید آذری محفوظ می باشد © توسعه یافته توسط HamyarWP همیار وردپرس