آرشیو لـ اسفند, ۱۳۹۱

سعید آذری در گفتگو با نصف جهان: قرار شود بیایم شرط دارم

معمولاً در کشور ما وقتی در راس یک مجموعه تغییر و تـحـولاتـی صـورت مـی‌گـیـرد، در زیـرمـجـموعه آن هم شاهد تغییرات هستیم، شاید به همین خاطر است که از وقتی براتی از کارخانه ذوب‌آهن رفته و سعد محمدی جــای اورا گــرفـتــه، زمـزمـه‌هـا و شـایـعـات فـراوانـی در خـصــوص کـنــار رفتـن ابـراهیمـی از مـدیـریـت بـاشگـاه ذوب‌آهـن بـه گـوش مـی‌رسـد؛ تغییراتی که احتمالاً با تمام شدن لیگ برتر فوتبال و با مشخص شدن تکلیف تیم، اجرایی خواهد شد. در میان تمام نام‌هایی که برای جانشینی ابراهیمی شنیده می‌شود، یک اسم وجود دارد کـه در ایـن سـه چـهـار سـال تـقـریـبـاً هـمـیـشـه بـه عـنـوان کاندیدای مدیریت در ذوب‌آهن مطرح می‌شود ولی در حـد همـان کـانـدیـدا بـاقـی مـی‌مـانـد. بـا سعید آذری در خصـوص ایـن شـایعـات و وضعیـت ذوب‌آهـن گفتگو کردیم… (ادامه مطلب…)

LinkedInFacebookTwitterGoogle+DiggEmail

مصاحبه سعید آذری با خبرگزاری ایسنا

سعید آذری، مدیرعامل اسبق باشگاه ذوب‌آهن گفت: “در جلسه‌ای که با مدیرکل اداره ورزش و جوانان داشتم در خصوص مباحث کلان ورزش استان صحبت کردیم و البته در خصوص ریاست هیئت فوتبال هم به من پیشنهاد شد که من فعلا نپذیرفته‌ام.

سعید آذری در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان در خصوص اینکه آیا پیشنهادی در خصوص ریاست هیئت فوتبال به او شده است یا خیر؟ اظهارکرد: من با جواهری مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان جلسه‌ای داشتم که این جلسه پیرامون مسایل کلان ورزش استان بود و چالش‌های که فوتبال استان با آن روبرو است که در کل جلسه مثبتی بود. در خصوص هیئت فوتبال هم با من صحبت شد، اما من فعلا با توجه به شرایط حاضر و با توجه به اینکه کارمند ذوب‌آهن هستم فعلا هیچ سمتی را نپذیرفته‌ام. (ادامه مطلب…)

LinkedInFacebookTwitterGoogle+DiggEmail

آقای کفاشیان، پارس لیگا یا ایران لیگا را تأسیس کنید

وقتی به نظاره مسابقات فوتبال کشورهای صاحب سبک در این رشته می نشینید متوجه خواهید شد که قهرمانانی که درون زمین برای پیروزی مبارزه می کنند به مشابه ارکستری هستند که با رهبری توانمندی مشغول نواختن یک سمفونی سازمان یافته می باشند، سمفونی که نویسنده آن ساختار حاکم بر فوتبال کشورشان است و هنگامیکه بعنوان یک نظاره گر در مقام مقایسه این سمفونی با سمفونی وطنی برمی آیید آه از نهادتان بلند می شود. آه، تفاوت از کجا تا کجا؟

شاید هر شخصی داوری قانع کننده ای برای وجود این تفاوت هاداشته باشد ولی نگاه کارشناسانه به موضوع ما را متقاعد می کند که اختلاف ریشه ای بین ما و آنها از یک مسئله نشأت می گیرد، تفاوت های سازمانی. سازمان های حاکم بر فوتبال حتی در کشورهای اطرافمان آنچنان از لحاظ ساختاری با ما تفاوت دارندکه نیاز به صرف انرژی چندانی برای درک این موضوع وجود ندارد. (ادامه مطلب…)

LinkedInFacebookTwitterGoogle+DiggEmail

Sponsored By

>کلیه حقوق مادی و معنوی برای وبسایت سعید آذری محفوظ می باشد © توسعه یافته توسط HamyarWP همیار وردپرس