مصاحبه سعید آذری با خبرگزاری ایسنا

سعید آذری، مدیرعامل اسبق باشگاه ذوب‌آهن گفت: “در جلسه‌ای که با مدیرکل اداره ورزش و جوانان داشتم در خصوص مباحث کلان ورزش استان صحبت کردیم و البته در خصوص ریاست هیئت فوتبال هم به من پیشنهاد شد که من فعلا نپذیرفته‌ام.

سعید آذری در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان در خصوص اینکه آیا پیشنهادی در خصوص ریاست هیئت فوتبال به او شده است یا خیر؟ اظهارکرد: من با جواهری مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان جلسه‌ای داشتم که این جلسه پیرامون مسایل کلان ورزش استان بود و چالش‌های که فوتبال استان با آن روبرو است که در کل جلسه مثبتی بود. در خصوص هیئت فوتبال هم با من صحبت شد، اما من فعلا با توجه به شرایط حاضر و با توجه به اینکه کارمند ذوب‌آهن هستم فعلا هیچ سمتی را نپذیرفته‌ام.

وی در پاسخ به این سؤوال که اگر اردشیر سعد محمدی اجازه حضور شما را به عنوان ریاست هیئت فوتبال صادر کند چه تصمیمی می‌گیرید؟ گفت: در طول سال‌های گذشته من سمت‌های مختلفی در جاهای مختلف داشته‌ام، البته نمی‌خواهم بگویم که در شان من نیست که ریاست هیئت فوتبال را بپذیرم، چرا که سمت به کسی هویت نمی‌دهد بلکه این خود اشخاص هستند که با عملکرد مناسب در هر پستی به خود شان و هویت می‌‌دهند. تنها می‌توانم بگویم که من اگر احساس کنم که می‌‌توانم به فوتبال و ورزش اصفهان کمکی کنم در خدمت به ورزش اصفهان درنگ نخواهم کرد. مردم و رسانه‌ها بهترین قاضی هستند و می‌توانند در مورد عملکرد افراد قضاوت کنند. خدمت خالصانه در هر پستی هدف من است.

آذری در خصوص شرایط فعلی ذوب‌آهن تصریح‌کرد: تیم فوتبال ذوب‌آهن به آرامش کامل نیاز دارد و با توجه به پتانسیل بالای تیم ذوب‌آهن و دانش بالای فرهاد کاظمی این تیم می‌تواند به روزهای خوب برگردد. زمانی که مدیر باشگاه بودم با کمک دوستان این تیم را با ساز و کار مناسب در عرصه بین‌المللی مطرح کردیم و من هم‌ اکنون حکم پدری را دارم که دست و پاهایش را بسته‌اند و فرزندش را دارند کتک می‌زنند و هیچ کاری هم از دست من پدر بر نمی‌آید. امیدوارم این کتک خوردن‌های ذوب‌آهن تمام شود.

وی خاطرنشان‌کرد: در کل همیشه شایعات پیرامون من زیاد است و حتی چند روز قبل شایع کردند که آذری با سعد محمدی جلسه داشته است که به باشگاه برگردد که اصلا چنین موضوعی صحت ندارد و امیدوارم با کمک رسانه ها و مردم ذوب آهن به شرایط آرمانی برگردد که این امر آرزوی همه ما است. این تیم با برد پیکان خیلی می‌تواند به شرایط خود کمک کند.”

 

لینک خبر  : http://isfahan.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=18174

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *